Pronájem bytu v Českých Budějovicích

Dobrovodská 601/56, 370 06 České Budějovice 


Byt 3+1 je umístěn v 1. patře a má celkovou plochu 81 m2. Půdorys bytu v měřítku 1:100 je v příloze. Dům, v kterém se byt nachází, je cihelný s jedním patrem a obytným podkrovím.

Byt má vlastní ústřední vytápění plynovým kotlem. Nájemník platí pouze měsíční nájem 6 000 Kč a zálohy na vodu 700 Kč. Roční vyúčtování spotřeby vody je provedeno na základě měření vody podružným vodoměrem umístěným v bytě a dle faktury ČEVAK a.s.. Spotřebu elektrické energie a plynu platí nájemník přímo dodavatelům energie (E.ON) na základě vlastního elektroměru a plynoměru. Před podpisem smlouvy bude předloženo potvrzení z banky, že byl na účet pronajímatele vložen první měsíční nájem.

Parkování je možné ve dvoře, který je přilehlý k objektu a před hlavním vchodem. Dle vyhlášky 78/2013 Sb. lze objekt zařadit do třídy G (třída energetické náročnosti mimořádně nehospodárná).

Nábytkem je vybavena pouze kuchyně a to včetně kuchyňské linky a pultu, vestavěné myčky Siemens, varné plynové desky v záruční lhůtě, digestoře, horkovzdušné trouby a podobně.

Inzerující firma je vlastníkem objektu.

 

jidelnakuchyn-1obyvaci-pokojGrundriss-1.OG-D56-1

 

 


Projekty, stavby, správa nemovitostí, export a import © Copyright 2013 - VACHTA s.r.o.